Як вибрати сейф для офісу - переваги і недоліки

Якщо ви ставите питання, як вибрати сейф для офісу, то ми постараємося вам допомогти. Для початку не обходимо визначитися з тим, для яких цілей вам потрібен сейф і що саме ви хочете в ньому зберігати. Від обсягу і кількості збережених цінностей залежать його габаритні розміри і, відповідно, ціна. Потім необхідно визначитися, де буде розташований сейф, чи буде він вбудованим в меблі, прикріплений до стіни або до підлоги, або стоїть окремо. Якщо ви плануєте кріпити сейф до поверхні, то перед покупкою переконаєтеся, що він володіє якісним і надійним кріпленням, і має відповідні отвори для кріплення. Зазвичай вони находяться на нижній або задній стінці сейфу з внутрішньої сторони.

Слід зазначити, що більшість моделей сейфів не зможуть захистити ваші цінності відразу від всіх неприємностей: і від злому, і від пожежі, і від злодіїв, і від інших негараздів. Вам потрібно визначитися з основною пріоритетною метою, і відповідно в ній вибирати сейф. За статистикою найчастіше цінності страждають від пожежі, але вирішувати вам.

Вогнестійкі сейфи необхідні, якщо ви бажаєте зберегти в цілості важливу документацію при виникненні пожежі.

Зломостійкий сейф знадобиться тим, хто хоче вберегти свої цінності від злому. Ці сейфи є набагато важче, ніж вогнестійкі.

Якщо сейф вам потрібен для зберігання магнітних носіїв, аудіо-відео касет, фотоплівок і т.п., то зверніть увагу на спеціальні моделі сейфів для зберігання магнітних носіїв.

У тому випадку, якщо вам просто потрібно обмежити доступ, але при цьому ви хочете, щоб робота з документацією була оптимально організована, найкраще купити картотеку або металева шафа.

Тепер ви знаєте, як вибрати сейф для офісу. Як бачите, перед покупкою слід проаналізувати ситуацію і визначити, від чого саме слід оберігати ваші цінності, яка небезпека може їх підстерігати.

Порівняння (0)