Який сейф вибрати для дому

Какой сейф выбрать для дома

Згідно зі статистикою, сьогодні зросла кількість проникнення і зломів в приватні будинки і квартири, тому, щоб забезпечити безпеку свого майна, необхідно вибрати надійний сейф. Сейф являє собою стійке до злому конструкцію, яка призначена для зберігання різних цінних документів, речей, паперів, грошей. Він захистить майно від зловмисників і сторонніх людей. Компанія «ДіК» пропонує купити якісні і надійні сейфи від виробника за доступною і вигідною ціною. Повний асортимент продукції представлений на сайті https://dik.com.ua/

Вирішивши придбати сейф для дому, часто виникає питання: «Який сейф вибрати?». Фірма «ДіК» радить для будинку вибирати типи сейфів, про які - нижче.

Зломостійкі сейфи для дому. Головною особливістю зломостійких сейфів для будинку є поділ на класи опору злому від 0 до 10. Чим вище клас - тим більше часу знадобиться злочинцям для його розкриття. Такий тип сейфів має обов'язкові конструктивні елементи: спеціальний замок високої безпеки, потужний захисний шар з металу великої товщини або комбіновану металеву конструкцію заповнену бетоном, введення для кабелю підключення до сигналізації, надійне і міцне кріплення до підлоги або стіни та інше.

Вогнетривкі сейфи. Такий тип сейфів для будинку надійно захистить цінні документи, речі, коштовності від пожежі або впливу високих температур. Вогнетривкі сейфи відрізняються наявністю різних рівнів вогнестійкості, кожен з яких визначається інтервалом часу від загоряння до критичного моменту, коли вогонь стає небезпечним для вмісту (для паперу температура всередині сейфа піднімається до 170 градусів Цельсія). Відмінною рисою таких сейфів є те, що корпус і двері - це приварені один до одного металеві пластини, простір між якими заповнено вогнетривким матеріалом (часто це пінобетон або його замінники). Такий матеріал стійкий до тепла і вогню, але менш міцний навіть до невеликих механічних пошкоджень. Тому вогнестійкі сейфи рекомендують встановлювати в місцях, де існує висока ймовірність виникнення пожежі та встановлена сигналізація.

Комбіновані (вогнезломостійкі) сейфи для дому. Головною перевагою такого типу сейфів є одночасна надійний захист від злому і вогню, завдяки використанню сучасних технологій. Вогнестійка частина розташовується всередині взломостойкой сейфа, що забезпечує подвійний захист. Як правило, стінки комбінованого сейфа мають товщину до 150 мм. Як і попередні типи, вогнезломостійкі сейфи мають свій клас опору злому і свій рівень вогнестійкості.

Стінні сейфи для дому. Основною перевагою стінного сейфа є те, що зловмисник не зможе його забрати з собою, в разі, якщо йому не вдасться його розкрити. Такий тип сейфів часто монтується в підлогу або стіну за допомогою бетону і спеціальних кріплень (анкерних болтів). Найнадійнішою і міцною частиною є передня плита, товщина якої, як правило, становить 10 мм. При цьому двері мають систему запору в три сторони, яка блокується ключовим замком або електронний кодовим замком високої секретності. Стіну сейф здатний захистити майно не тільки від крадіжки, а й від вогню. Крім того, його легко можна сховати. Ми рекомендуємо з увагою підходити і винахідливістю підходити до вибору місця для установки сейфа і не використовувати стандартні місця за картинами. Грамотна установка сейфа схованки може практично до мінімуму знизити ризик зберігання цінностей у домашніх умовах.

Компанія «ДіК» пропонує найширший асортимент сейфів для дому за прийнятними і демократичними цінами. Наші досвідчені співробітники підкажуть, який сейф вибрати для будинку або офісу, а також дадуть відповідь на виниклі питання.

Порівняння (0)