Виробництво сейфів

Производство сейфов

Багато компаній в Києві і Україні займаються виробництвом сейфів і металевих шаф, згідно з вашими побажаннями за габаритними розмірами і внутрішнім наповненням (кількість полиць, замикаються відділень, потайних відділень) та обробці (шкіра, дерево, тканини, скло). Ви можете замовити такий сейф, який буде тільки у вас і буде відповідати всім вашим вимогам і ідеально впишеться в дизайн вашого будинку або офісу. Крім того, виробники сейфів пропонують ціни на порядок нижче, ніж у посередників, тому навіть замовлення нестандартного сейфа здивує вас приємною ціною.

При виготовленні сейфів використовуються, як правило, замки найпередовіших іноземних виробників. Комплектуються вітчизняні сейфи ключовими замками MAUER (Німеччина); електронними сейфовими замками LA GARD (США); механічними кодовими замками LA GARD (США); поштовими замками з флажковой системою замикання для використання у внутрішніх відділень FORT, EURO LOCK (Франція та Німеччина).

Сучасні вітчизняні та іноземні виробники сейфів пропонують покупцям широкий асортимент, великий вибір розмірів, типів і цветов.Сейфи з внутрішньої сторони можуть бути оброблені шкірою, шкірзамінником або тканиною.

Якщо ви маєте місце в квартирі, куди ви б хотіли встановити сейф, або у вас є ніша, і ви хотіли замовити нестандартний за розмірами сейф, який зможе повністю заповнити виділене місце і при цьому вам не вдалося знайти сейф потрібного розміру. Якщо так, то вам необхідно звернутися безпосередньо до виробника сейфів.

Наша компанія займається виготовленням сейфів під замовлення, враховуючи ваші бажання і вимоги щодо габаритів, типів замків, товщини використовуваного металу, кольору фарби, кількості полиць, а також інших характеристик сейфа. Ми вас приємно здивуємо строками виконання сейфів і вартістю нестандартних виробів

Порівняння (0)