Розрахунок будівельних риштувань

Риштування - це конструкції, які використовуються на будівельних і ремонтних роботах.

Розрахунок площі будівельних риштувань проводиться досить просто: площа будівельних риштувань дорівнює їх проекції на вертикальну площину.

Для того, щоб зробити розрахунок вартості будівельних риштувань, необхідно вказати площу і тип риштувань, так як в залежності від висоти, потрібно вибирати певний вид риштувань. Наприклад, будівельними риштуваннями, які мають велику висоту установки, потрібно більш міцна конструкція, внаслідок чого зростає і вартість всіх окремих елементів риштувань. Від висоти установки залежить також кількість діагональних і горизонтальних зв'язків, що в кінцевому результаті також вплине на загальну вартість даної конструкції. При розрахунку будівельних риштувань необхідно враховувати тип виконуваних робіт, наприклад, якщо ви збираєтеся класти цеглу, то потрібно, щоб будівельні риштування були розраховані на великі навантаження.

Обсяг будівельних риштувань вимірюється в квадратних метрах, але таке поняття, як «вартість за 1 кв.м» - умовне, тому що все залежить від конструкції - дві різні конструкції можуть мати однакову площу, але при цьому складатися з різної кількості складових елементів, відповідно і ціна за квадратний метр буде відрізнятися. Якщо конструкції великі, то відмінність у вартості може бути досить істотним.

Найважливіші моменти, які слід враховувати при розрахунку будівельних риштувань:

Тип будівельних риштувань.

Довжина і висота конструкції. Як правило, довжина конструкції кратна 2-3м метрам, а висота конструкції - кратна 2м метрам.

Кількість сходових підйомів. Встановлювати слід 2 і більше сходових підйому, а якщо конструкція має велику довжину, то один сходовий підйом на кожні 20-30 метрів.

Кількість ярусів настилу для робітників. Стандартний розрахунок будівельних риштувань передбачає використання двох ярусів настилу (робочий і страхувальний, згідно з вимогами по техніці безпеки).

 

Для того, щоб зробити базовий розрахунок риштувань будівельних, досить буде цих даних.

Порівняння (0)