Сейф для зброї — запорука безпеки

Сейф оружейный - залог безопасности

Зброя вимагає належного до себе ставлення. І, як це не парадоксально звучить, її треба захищати від сторонніх. Згідно нормативів МВС, будь-яка зброя (мисливська, травматична чи бойова) має зберігатися в спеціальних сейфах для зброї. Недотримання цих правил може призвести до заборони на володіння зброєю. Тому кожному власнику зброї необхідно потурбуватися про місце для належного зберігання зброї, яке буде безпечним та надійним. Особливо це актуально, якщо в домі є діти. Компанія «Дік» пропонує купити сейф для зброї за доступною та вигідною ціною. Повний асортимент продукції представлено на сайті https://dik.com.ua/. Наші досвідчені фахівці з радістю допоможуть правильно та грамотно обрати сейф для зброї, а також нададуть необхідну інформацію.

Всі моделі сейфів для зброї виконують однакові функції; вони відрізняються лише розміром та кількістю комірок для зберігання зброї.Сейф для зброї може бути як стандартного розміру, так і виготовленим за індивідуальними параметрами. Наша компанія займається виготовленням сейфів для зброї з 1995 року, тож ми маємо достатньо досвіду в цій сфері.

Головними нашими перевагами серед інших є:

  • власне виробництво сейфів;
  • багаторічний досвід;
  • широкий вибір сейфів для мисливської зброї і не тільки;
  • вигідні та демократичні ціни від виробника;
  • досвідчені та кваліфіковані фахівці, які зможуть відповісти на будь-які питання;
  • оперативна доставка по всій Україні провідними транспортними компаніями;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта та багато іншого.

Ми займаємося виготовленням сейфів для зброї різних розмірів з різними типами замків (електроними, механічними). Зв’язатися з нами можна за телефонами, вказаними на сайті або написати електронного листа на нашу пошту.

Порівняння (0)