Тумби та візки інструментальні для СТО і майстерень

Основними вимогами, що пред'являються до металевих меблів, є зручність і довговічність. Наша компанія пропонує вашій увазі такі види промислових меблів, як слюсарні та столярні верстати, інструментальні шафи, верстатні тумби та інструментальні візки. Найпопулярнішими видами меблів для СТО є металеві слюсарні верстаки, а також інструментальні тумби і візки. Слюсарні верстаки з металевою стільницею відрізняються великим терміном експлуатації в порівнянні з аналогічним з дерев'яною стільницею.

Ми пропонуємо широкий вибір слюсарних верстаків різної комплектації, меблі та інструмент для автосервісу. На нашому сайті ви знайдете широкий асортимент меблів для повного обладнання майстерень, сто і різних промислових приміщень.

Крім того, у нас представлений великий вибір додаткового обладнання, яке ви можете встановити, щоб зберігання інструментів і кріплення на робочому місці здійснювалося в належному вигляді. Висока надійність і відмінну якість всіх вузлів і кріплень дозволяють гарантувати тривалий термін експлуатації, а сучасний привабливий зовнішній вигляд підійде під будь-який стиль інтер'єру.

Підвісні інструментальні тумби для сто призначені для зберігання інструментів, кріпильних і видаткових матеріалів. Для зручності використання тумби кріплять на стіну біля верстата. Підвісні інструментальні тумби для сто мають невеликі габарити, тому їх зручно використовувати в будь-якому, навіть найменшому, приміщенні. В основному тумби використовуються в різних майстернях. Металеві тумби для інструментів також є відмінним рішенням для зберігання в гаражах і невеликих підсобних приміщеннях.

Інструментальні візки для сто використовуються для зберігання і транспортування інструментів, витратних матеріалів, кріплення тощо. Ми пропонуємо різні види візків для сто. Всі інструментальні візки мають колеса діаметром 100 мм і килимки з бензо - маслостойкой гуми.

Порівняння (0)