Про компанію

Ми раді вітати вас на сайті dik.com.ua!

Наша спеціалізація – виробництво та постачання на український ринок металевих виробів. Компанія була створена понад 20 років тому на базі експериментального виробництва дослідно-конструкторського технологічного бюро Інституту механізації і електрифікації сільського господарства. За цей час ми набули величезного досвіду і запустили власне виробництво у Київській області.

Висока якість продукції дала нам змогу зайняти одну з лідируючих позицій у своїй сфері. Усі товари виготовляються на високотехнологічному обладнанні. Ми регулярно удосконалюємо станковий парк і дуже ретельно контролюємо процес виробництва. Так, з 2004 року на підприємстві запроваджена міжнародна система управління якістю ISO 9001-2001. Налагоджена робота компанії, кваліфіковані співробітники, застосування сучасних технологій – усе це допомагає нам створювати надійні і довговічні вироби на замовлення в установлені терміни.

Чому вам варто звернутися в нашу компанію?

  1. Власне виробництво
  2. Понад 20 років успішної роботи
  3. Система якості ISO 9001-2001
  4. Широкий асортимент виробів
  5. Продукція на замовлення
  6. Фірмовий магазин

Ми створили сайт, щоб у вас була можливість ознайомитися із широким асортиментом компанії і зробити замовлення, не виходячи з дому.

Переваги інтернет-магазину dik.com.ua:

  • хороша цінова політика;
  • вигідні умови доставки;
  • можливість монтажу і/або складання продукції;
  • широкий асортимент вітчизняних і світових брендів.

Також працює наш фірмовий оф-лайн магазин, який ви можете відвідати у зручний для вас час. Для оптових покупців і постійних клієнтів діють особливі умови співробітництва, надаються знижки.

Звертайтеся до нас!

Порівняння (0)