Зберігання мисливської вогнепальної (газової) зброї в Україні має здійснюватися за місцем проживання його господаря в спеціальному металевому сейфі (шафі), спеціально виготовленому для зберігання вогнепальної зброї будинку, що має внутрішній замком. Сейфи для зберігання гладкоствольної зброї повинні бути обов'язково прикріплені до стіни або до підлоги.Згідно з вимогами до умов зберігання зброї вдома, його потрібно зберігати виключно в розрядженому стані. Ключі від збройового сейфа повинні зберігатися безпосередньо у власника зброї, або в недоступному для дітей і зловмисників місці, куди не зможуть отримати доступ ніякі сторонні особи (включаючи членів сім'ї).

Детальніше

Схованка - це особливий вид сейфів. Їх відмінна риса полягає в маскуванні під звичайнісінькі речі, наприклад, електрощитом, вентиляційну решітку, розетку, книгу, предмет меблів і ін. Сейф-схованка - це відмінний спосіб приховати від сторонніх очей цінні речі. Ще з давніх часів люди усвідомили ефективність таких схованок і зберігали свої скарби під килимами, за меблями і картинами. Сейф-схованка є вогнестійкими, і при цьому їх не так просто відкрити.

Детальніше

Зброя вимагає належного до себе ставлення. І, як це не парадоксально звучить, її треба захищати від сторонніх. Згідно нормативів МВС, будь-яка зброя (мисливська, травматична чи бойова) має зберігатися в спеціальних сейфах для зброї. Недотримання цих правил може призвести до заборони на володіння зброєю. Тому кожному власнику зброї необхідно потурбуватися про місце для належного зберігання зброї, яке буде безпечним та надійним. Особливо це актуально, якщо в домі є діти.

Детальніше

Основними вимогами, що пред'являються до металевих меблів, є зручність і довговічність. Наша компанія пропонує вашій увазі такі види промислових меблів, як слюсарні та столярні верстати, інструментальні шафи, верстатні тумби та інструментальні візки. Найпопулярнішими видами меблів для СТО є металеві слюсарні верстаки, а також інструментальні тумби і візки. Слюсарні верстаки з металевою стільницею відрізняються великим терміном експлуатації в порівнянні з аналогічним з дерев'яною стільницею.

Детальніше

На сьогоднішній день існує величезний вибір слюсарних та столярних верстатів та інструментальних візків до них, за допомогою яких слюсарні, столярні та електромонтажні роботи виконувати комфортно і легко. Промисловий верстак є прекрасним рішенням для облаштування та створення робочих місць на різних фабриках, автомайстеренях, заводах.

Детальніше

Існує категорія столярних та слюсарних верстаків, яка призначена для виконання слюсарних, столярних, електротехнічних, теслярських, монтажно-складальних, графічних робіт, а також різьблення по дереву в навчальних закладах на заняттях.

Детальніше

Пропонуючи широкий, вичерпний спектр сейфів різної модифікації, призначених для зберігання будь-яких цінностей в будь-яких приміщеннях, а також надаючи послуги з виготовлення сейфів на замовлення з будь-яким ступенем захисту, хочеться окрему увагу приділити саме замкам для сейфів. У переважній більшості випадків саме сейфовий замок забезпечує необхідний ступінь збереження цінностей, перешкоджаючи доступу до них сторонніх осіб

Детальніше

Риштування являє собою тимчасову конструкцію, яка забезпечує доступ робітників до висотних будівельних об’єктів. Вони широко використовуються у процесі проведення будівельних, ремонтних, реставраційних та інших видів робіт на висоті більше за 5 метрів. Особливо це актуально при виконанні всіх видів монтажних робіт, кладці цегли та штукатурки. Риштування є необхідним та невід’ємним елементом будь-якого будівництва.

Детальніше

Сейф - это надежное и безопасное место для хранения важных документов, наличных денег, ценных вещей, защитит их от угона и посторонних глаз. Согласно статистике, сегодня возросло количество ограблений как офисных помещений, так и квартир и домов. Поэтому вопрос покупки сейфа - как никогда актуален. Компания «ДИК» предлагает купить сейфы в Киеве по доступным и выгодным ценам. На первый взгляд, купить сейф - это очень легко, но существует множество нюансов, которые нужно знать

Детальніше

Згідно зі статистикою, сьогодні зросла кількість проникнення і зломів в приватні будинки і квартири, тому, щоб забезпечити безпеку свого майна, необхідно вибрати надійний сейф. Сейф являє собою стійке до злому конструкцію, яка призначена для зберігання різних цінних документів, речей, паперів, грошей. Він захистить майно від зловмисників і сторонніх людей.

Детальніше
Порівняння (0)