Сейф (від англ. Safe, буквально, - безпечний, надійний) - міцний вогнетривкий металевий ящик або шафа для зберігання документів і матеріальних цінностей від двох різних небезпек - вогню і злому.

Детальніше

Правильна організація зберігання документації дозволяє як гарантувати конфіденційність інформації, що міститься у ній, так і оптимально використовувати наявний простір і забезпечити зручний доступ до потрібних паперів. В офісних приміщеннях для цієї мети використовуються шафи, стелажі, тумби та сейфи. А як бути, якщо потрібно організувати зберігання документів удома? Адже крім ділових документів і цінних паперів (бізнесмени нерідко вважають за краще зберігати вдома), у кожної людини знайдуться особисті документи, втрата яких або попадання чужих рук може завдати неприємностей, серйозних проблем і навіть завдати матеріальних збитків. Про те, як і де зберігати документи вдома, ми розповімо в цій статті.

Детальніше

На сьогоднішній день випускається багато видів сейфів, які виконують різні функції, відрізняються габаритами, особливостями конструкції і, відповідно, ціною. Радимо поставитися до вибору сейфа з усією серйозністю, адже всі вони мають свої переваги і недоліки і все залежить, які завдання ви ставите перед ним. Купувати сейф слід лиш в спеціалізованих магазинах, де вам нададуть грамотну консультацію і розкажуть про сертифікати стандартів виробника.

Детальніше

Якщо вас цікавить інформація про те, як встановити сейф і закріпити його, ми постараємося вам допомогти.

Детальніше

Сейф у будинку – це захищене місце для зберігання цінних паперів, грошей, магнітних пристроїв з інформацією. Вибір сейфу для будинку завжди залежить від того, що саме в ньому зберігатиметься. Відштовхуючись від цього, вибирають відповідний розмір, функції та місце монтажу.

Детальніше

Механічні замки належать до одних з найпоширеніших і найнадійніших систем безпеки для сейфів. Вони працюють на основі фізичних механізмів та не вимагають використання електроніки або батарейок. Головне при відкритті – пам'ятати правильну комбінацію коду. Але якщо власник не пам'ятає її, виникає питання: як відкрити сейф із механічним замком іншим методом? І тут використовуються різні техніки — самостійно чи з допомогою фахівців.

Детальніше

Зброя вимагає належного до себе ставлення. І, як це не парадоксально звучить, її треба захищати від сторонніх. Згідно нормативів МВС, будь-яка зброя (мисливська, травматична чи бойова) має зберігатися в спеціальних сейфах для зброї. Недотримання цих правил може призвести до заборони на володіння зброєю. Тому кожному власнику зброї необхідно потурбуватися про місце для належного зберігання зброї, яке буде безпечним та надійним. Особливо це актуально, якщо в домі є діти.

Детальніше

Багато компаній в Києві і Україні займаються виробництвом сейфів і металевих шаф, згідно з вашими побажаннями за габаритними розмірами і внутрішнім наповненням (кількість полиць, замикаються відділень, потайних відділень) та обробці (шкіра, дерево, тканини, скло). Ви можете замовити такий сейф, який буде тільки у вас і буде відповідати всім вашим вимогам і ідеально впишеться в дизайн вашого будинку або офісу.

Детальніше

Сейф-схованка використовується для надійного збереження цінностей у будинку чи на роботі. Зазвичай в нього кладуть індивідуальні речі, тому сейф компактний і його можна легко приховати в інтер'єрі кімнати. Часто при монтажі фахівці разом із власником продумують варіанти маскування сейфа в стінах, меблях або навіть у підлозі.

Детальніше

Пропонуючи широкий, вичерпний спектр сейфів різної модифікації, призначених для зберігання будь-яких цінностей в будь-яких приміщеннях, а також надаючи послуги з виготовлення сейфів на замовлення з будь-яким ступенем захисту, хочеться окрему увагу приділити саме замкам для сейфів. У переважній більшості випадків саме сейфовий замок забезпечує необхідний ступінь збереження цінностей, перешкоджаючи доступу до них сторонніх осіб

Детальніше
Порівняння (0)