Риштування являє собою тимчасову конструкцію, яка забезпечує доступ робітників до висотних будівельних об’єктів. Вони широко використовуються у процесі проведення будівельних, ремонтних, реставраційних та інших видів робіт на висоті більше за 5 метрів. Особливо це актуально при виконанні всіх видів монтажних робіт, кладці цегли та штукатурки. Риштування є необхідним та невід’ємним елементом будь-якого будівництва.

Детальніше

Зберігати вогнепальну зброю в нашій країні можуть не лише юридичні та фізичні особи, а й усі громадяни, які отримали дозвіл на її придбання. При цьому вони повинні дотримуватись правил зберігання зброї в Україні, встановлених Законом. Основним документом, який регламентує порядок відповідального зберігання зброї та боєприпасів до нього, є Наказ №622 від 21 серпня 1998 року МВС України (з усіма доповненнями, внесеними у наступні роки). Саме МВС здійснює контроль правильності зберігання зброї та має право вилучати її за порушення встановлених Законом умов зберігання.

Детальніше

Металеві шафи протягом довгих років завоювали статус найнадійніших шаф. Надійність є далеко не єдиною перевагою, адже такі шафи відрізняються високою міцністю, і при своїх прекрасних показниках міцності і надійності є легшими, ніж шафи з дерева!

Детальніше

1. Установка дерев'яних підкладок. Потім установка опор на підкладки. Далі установка поперечин (одна поперечина на пару опор).2. З'єднання поперечок за допомогою стяжок, установка на опори стійок першого ярусу. Стійки з'єднуються за допомогою діагоналей. Діагоналі слід встановлювати строго через секцію риштовки.

Детальніше

Риштування - це конструкції, які використовуються на будівельних і ремонтних роботах.Розрахунок площі будівельних риштувань проводиться досить просто: площа будівельних риштувань дорівнює їх проекції на вертикальну площину.

Детальніше

Конструкція будівельних риштувань складається з наступних елементів: стійок, стійок верхні, стійок верхніх ( «l» -подібних), діагоналі, настилу сталевого, стяжки, сходи, поруччя, хомута, хомута поворотного, фіксатора, захоплення, поперечки, перил торцевих, опори, рами, люка сталевого, настилу дерев'яного, рами-настилу, дерев'яного і металевого огородження, розпірки і підкладки дерев'яної.

Детальніше

Кожна людина, маючи грошові заощадження, замислюється про те, де їх зберігати. Раніше багато зберігали гроші в банках, в коробках, в комодах. Але це спосіб давно зжив себе, адже саме в таких місцях найчастіше шукають гроші грабіжники. Можна довірити зберігання своїх заощаджень банкам, але в нинішніх умовах навіть їм не можна повністю довіряти. На сьогоднішній день кращого способу, ніж зберігання грошей в сейфі поки не знайдено. Це не тільки зручно, сучасно і естетично, але і гарантує безпеку вашого майна.

Детальніше

Основними вимогами, що пред'являються до металевих меблів, є зручність і довговічність. Наша компанія пропонує вашій увазі такі види промислових меблів, як слюсарні та столярні верстати, інструментальні шафи, верстатні тумби та інструментальні візки. Найпопулярнішими видами меблів для СТО є металеві слюсарні верстаки, а також інструментальні тумби і візки. Слюсарні верстаки з металевою стільницею відрізняються великим терміном експлуатації в порівнянні з аналогічним з дерев'яною стільницею.

Детальніше

Існує категорія столярних та слюсарних верстаків, яка призначена для виконання слюсарних, столярних, електротехнічних, теслярських, монтажно-складальних, графічних робіт, а також різьблення по дереву в навчальних закладах на заняттях.

Детальніше

Для того, щоб підібрати модель верстата, яка підійде саме вам, слід визначитися, з якими матеріалами ви будете найчастіше мати справу. Якщо ви плануєте працювати з деревом, то столярний верстат буде найкращим решеніем.В тому випадку, якщо верстак вам потрібен для гаража, для роботи з металом (наприклад, для ремонту автомобіля), тоді вам необхідний слюсарний верстак.

Детальніше
Порівняння (0)