Як встановити сейф

Как установить сейф

Якщо вас цікавить інформація про те, як встановити сейф і закріпити його, ми постараємося вам допомогти.

Для початку необхідно розмітити місця для свердління отворів в підлозі в тому місці, де буде стояти ваш сейф. Потім слід просвердлити отвори на необхідну глибину. Слід пам'ятати про те, що анкери потрібно встановлювати в щільному матеріалі (наприклад, цегла, бетон, пр.), Ні в якому разі не в підлогове покриття або пухкому матеріалі. У разі, коли бетонну основу розташоване на досить глибокому рівні, потрібно застосовувати болти або шпильки більшої довжини з натягнутими на них шайбами або втулками, виконаними, наприклад, з водопровідної труби необхідного діаметра. У тому випадку, якщо такі проставки НЕ будуть встановлені, анкери при затягуванні піднімуться вгору і розкриються в поганому матеріалі, через що не буде забезпечене надійне кріплення. Необхідно визначати діаметр отворів в такий спосіб: анкер повинен входити в отвір щільно, але тільки за допомогою руки, без використання молотків та інших інструментів, так як такі дії можуть зашкодити цілісності анкера.

Далі слідує установка сейфа. Потім потрібно ввернути через отвори в його дні болти (або шпильки з гайками) у встановлені раніше анкера. В процесі затягування анкери розкриються, завдяки чому забезпечать надійну фіксацію сейфа. Сама надійна фіксація забезпечується за допомогою так званих хімічних анкерів, які використовуються для кріплення в бетоні або цеглі. Застосування таких анкерів дозволяє зробити процедуру монтажу набагато простіше, при цьому міцність кріплення вище в 3-5 разів в порівнянні з традиційним!

Для установка таких сейфів також потрібні просвердлені отвори. Потім потрібно переконатися, що в матеріал не містить тріщин або порожнин, куди може пролитися клеїть. Отвір необхідно прочистити пензликом або за допомогою повітря. Потім необхідно вставити ампулу в отвір (вона також повинна входити в отвір щільно, виключно за допомогою рук). Потім потрібно вбити шпильку в отвір (ампула розіб'ється і клей заповнить отвір), поверніть її на кілька оборотів для забезпечення розподілу маси по всій площі кріплення. Залиште на деякий час, щоб клеїть затвердів.

Сподіваємося, ми допомогли вам розібратися, як встановити сейф і закріпити його анкерними болтами.

Порівняння (0)