Які бувають сейфи? Види і типи сейфів

Какие бывают сейфы? Виды и типы сейфов

На сьогоднішній день випускається багато видів сейфів, які виконують різні функції, відрізняються габаритами, особливостями конструкції і, відповідно, ціною. Радимо поставитися до вибору сейфа з усією серйозністю, адже всі вони мають свої переваги і недоліки і все залежить, які завдання ви ставите перед ним. Купувати сейф слід лиш в спеціалізованих магазинах, де вам нададуть грамотну консультацію і розкажуть про сертифікати стандартів виробника.

Для початку необхідно ознайомитися, які бувають типи сейфів. Основні види сейфи: зламостійкі, вогнезломостійкі, вогнестійкі, меблеві, що вбудовуються, збройові.

Якщо вам необхідно захистити цінності від злому, то зверніть увагу на зламостійкі сейфи. Всього існує 15 класів взломостойкості, кожен з яких призначений для виконання конкретних завдань.

Вогнестійкі сейфи призначені для захисту їх вмісту від пожежі. Такі сейфи здатні витримати високі температури близько 60 - 120 хвилин.

Якщо вам не обходимо заховати сейф і його вміст від сторонніх очей, вам потрібно звернути увагу на вбудовувані сейфи, за допомогою которихви зможете зробити ваше сховище непомітним і заощадити простір в будинку. Сховати цінності від інших очей дозволяє спеціальна дверцята сейфу, товщиною не менше 10 мм, а також замояная система з тристоронньої системою замикання.

Якщо у вашому будинку є зброя, то без збройового сейфа вам не обійтися, якщо ви є законослухняним громадянином і бажаєте сховати зброю від дітей і зловмисників. Сейфи для зброї повинні мати товщину двері не менше 3 мм, а також обов'язково має бути два замки і окреме відділення для зберігання боєприпасів.

Перед покупкою сейфа, ознайомтеся з інформацією, які бувають сейфи, вивчіть всі переваги і недоліки всіх видів сейфів, щоб ви змогли бути впевненими в тому, що зробили правильний вибір.

Порівняння (0)