Продаж та оренда риштування

Риштування являє собою тимчасову конструкцію, яка забезпечує доступ робітників до висотних будівельних об’єктів. Вони широко використовуються у процесі проведення будівельних, ремонтних, реставраційних та інших видів робіт на висоті більше за 5 метрів. Особливо це актуально при виконанні всіх видів монтажних робіт, кладці цегли та штукатурки. Риштування є необхідним та невід’ємним елементом будь-якого будівництва.

Будівельні риштування виконують тимчасово-допоміжну функцію. Компанія «Дік» займається продажем та наданням у оренду риштування. Ми радимо звернути увагу на риштування, що виготовлено в Україні, оскільки це бездоганне поєднання високої якості та доступної, вигідної ціни. В продажу представлені риштування різних конструкцій та призначення. Повний асортимент продукції представлено на сайті https://dik.com.ua/. Наші досвідчені фахівці дадуть відповіді на всі питання, а також допоможуть правильно обрати товар.

Без використання риштування не зможе обійтися жодне будівництво великих об’єктів. Важно уявити собі, як можна будувати, робити фасади висотних будівель чи хмарочосів без такого обладнання. Але не завжди вигідно купувати таке обладнання, тому наша компанія пропонує скористатися послугою оренди будівельного риштування за доступними та вигідними цінами. Риштування, яке надається в оренду, це незмінна висока якість, надійність, міцність, а завдяки спеціальному захисному шару полімерної фарби, воно не боїться ніяких капризів погоди.

Існує кілька видів риштування, в залежності від типу будівництва. Ми пропонуємо до вашої уваги рамне риштування. Сьогодні це — найбільш популярний та економічний вид. Він має низьку металоємність та низьку ціну, що не впливає на якість конструкції. Всі елементи об’єднуються між собою вертикальним та горизонтальним способом за допомогою спеціальних фіксаторів. Будівельне риштування такого типу збирається швидко та легко, завдяки відсутності різьбового кріплення. Максимальна висота рамного риштування — 60 метрів. Товар має відповідає всім встановленим вимогам та стандартам.

Зв’язатися з нами можна за телефонами, що вказані на сайті або написати електронного листа на нашу пошту. Всі замовлення оброблюються швидко, адже ми цінуємо кожного нашого клієнта. Для постійних клієнтів діють особливі умови співпраці. Звертайтеся до нас — ми з радістю вам допоможемо!

Порівняння (0)