Схема будівельних риштувань і креслення

1. Установка дерев'яних підкладок. Потім установка опор на підкладки. Далі установка поперечин (одна поперечина на пару опор).

2. З'єднання поперечок за допомогою стяжок, установка на опори стійок першого ярусу. Стійки з'єднуються за допомогою діагоналей. Діагоналі слід встановлювати строго через секцію риштовки.

3. Установка сходів на швелер стійки першого ярусу, нижню частину сходів необхідно підперти за допомогою розпірки. Підпирати сходи розпіркою можна лише на першому ярусі риштувань. Далі слідує установка рам на швелера стійок першого ярусу. Вертикальне положення риштовки регулюється гайками на опорах з використанням схилів.

4.Укладка настилу на рами. Установка стійок другого ярусу на напрямні патрубки стійок першого ярусу встановлюємо, користуючись методом «труба в трубу». Закріплення стійок за допомогою фіксаторів і установка діагоналей. Установка захоплень на стійках другого ярусу. Захоплення кріпиться до каркасу риштовки за допомогою двох поворотних хомутів, а кріплення каркаса будівельних риштувань до стіни здійснюється анкерами. Потім слідує установка сходів з упором в настил. Установка подвійного перильного огородження на другому ярусі будівельних риштувань. Установка.

5. Установка рам на швелера стійок другого ярусу. Укладання настилу на рами.

6. Установка стійок третього ярусу на напрямні патрубки стійок другого ярусу будівельних риштувань. Закріплення стійок за допомогою фіксаторів і установка діагоналей. Установка сходів з упором в настил. Установка подвійного перильного огородження на третьому ярусі риштувань. Встановлення огорожі і торцевих перил.

7. Установка рам на швелера стійок третього ярусу. Установка настилу на рами. Установка верхніх стійок на напрямні патрубки стійок третього ярусу. Закріплення стійок за допомогою фіксаторів. Установка подвійного перильного огородження на верхньому ярусі будівельних риштувань. Встановлення огорожі і торцевих перил.

Рамні риштування починають демонтувати з верхнього ярусу в зворотному до монтажу послідовності.

Порівняння (0)